• Poland | Słupca

MONTER/MECHANIK zagranicznej grupy montażowej

Zakres obowiązków:

  • wsparcie budowy portalu suwnicy zgodnie z instrukcjami kierownika montażu lub brygadzisty,
  • kompletacja kołnierzy śrubowych systemów dźwignicowych i dokręcanie momentem obrotowym,
  • budowa i montaż podestów i balustrad,
  • wsparcie do montażu kubków kablowych,
  • drobne prace naprawcze w zakresie ochrony przed korozją,
  • smarowanie łożysk,
  • wsparcie dla budowy prowadnic kablowych

Nasze wymagania:

  • osoba kandydująca nie może mieć lęku wysokości w związku z pracą m.in. na platformie roboczej,
  • gotowość do pracy na terenie zagranicznych budów z przerwami w montażu ok. 4-5 tygodni, w zależności od postępu budowy i całkowitego czasu trwania budowy,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, aby porozumieć się z kierownikiem montażu,
  • szkolenie PSA w zakresie środków ochrony indywidualnej (mile widziane),
  • szkolenie BHP SCC lub VCA (mile widziane),
  • uprawnienia na wózki widłowe międzynarodowe (mile widziane),
  • certyfikat platformy roboczej międzynarodowe (mile widziane),
  • badania medycyny pracy (G25 i G41),

CO CZYNI NAS WYJĄTKOWYMI

     Aktywne współprojektowanie

     Możliwości awansu wewnętrznego

     Zespoły ekspertów

     Dofinansowane dalsze szkolenia

    100% rodzinnej firmy

Your contact

Magdalena Augustyniak

ul. Poznańska 41
62-400 Słupca, Poland

+48632758100

kadry.ogolny@kuenz.com

Application Form

Personal Data

MM slash DD slash YYYY

How did you get to know about Kuenz

Application Documents (Max. 9MB per application)

(pdf, docx, jpeg, xlsx, tif, png)