• Poland | Słupca

INŻYNIER SPAWALNIK

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za opracowywanie WPS, planów spawania, planów kontroli badań, nadzór spawalniczy, opracowywanie  WPQR, przegląd dokumentacji  konstrukcyjnej.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • wiedza o normach i przepisach dotyczących spawania,
  • dobra znajomości branży konstrukcji stalowych,
  • 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku,
  • bardzo dobre umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielność, skrupulatność, umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, umiejętności organizacji pracy i ustalania priorytetów,
  • dobra znajomości MS Office – MS Excel, MS Word, MS Power Point,
  • prawo jazdy kat. B i gotowości do odbywania częstych podróży służbowych na terenie całej Polski i Europy.

CO CZYNI NAS WYJĄTKOWYMI

     Aktywne współprojektowanie

     Możliwości awansu wewnętrznego

     Zespoły ekspertów

     Dofinansowane dalsze szkolenia

    100% rodzinnej firmy

Ansprechpartner/ -in

Magdalena Augustyniak

ul. Poznańska 41
62-400 Słupca, Poland

+48632758100

kadry.ogolny@kuenz.com

Bewerbungsbogen

Persönliche Daten

MM slash DD slash YYYY

Wie sind sie auf Künz aufmerksam geworden

Bewerbungsunterlagen (max. 9MB pro Bewerbung)

(pdf, docx, jpeg, xlsx, tif, png)
Akzeptierte Dateitypen: pdf, docx, jpeg, xlsx, tif, png, Max. Dateigröße: 1 MB.
Akzeptierte Dateitypen: pdf, docx, jpeg, xlsx, tif, png, Max. Dateigröße: 3 MB.
Akzeptierte Dateitypen: pdf, docx, jpeg, xlsx, tif, png, Max. Dateigröße: 2 MB.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.